Nauka języków obcych

Już od 1996 roku prowadzimy skuteczną i ciekawą naukę angielskiego i niemieckiego dla młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasz system nauczania oparty jest o dyrektywy Rady Europy , co umożliwia naszym uczniom bezproblemowe uzyskanie międzynarodowych certyfikatów językowych.

Oferujemy następujące kursy:
  • dla młodzieży (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i liceów)
  • przygotowanie do matury
  • kursy dla studentów
  • kursy dla osób dorosłych
  • kursy egzaminacyjne: FCE, CAE, CPE, TELC (Europejskie Certyfikaty Językowe), ZD, ZMP (język niemiecki)
  • kursy specjalistyczne
  • kursy dla firm

Szkoła znajduje się w rejestrze Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy i plasuje się wśród czołowych szkół językowych w Bydgoszczy (według rankingu Newsweek'a)

Tradycja i pasja

Proponujemy najnowocześniejsze metody nauczania, ale tylko takie, które zostały dostatecznie sprawdzone. Koncentrujemy się na wyrobieniu umiejętności posługiwania się językiem w konkretnych sytuacjach (życie osobiste i zawodowe), co sprawia, że nauka języka jest szybka i efektywna. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli o najwyższych kwalifikacjach, w niedużych grupach (6-12 osób) oraz w przyjaznej atmosferze.

Od wielu lat skutecznie przygotowujemy do zdawania wszelkiego rodzaju międzynarodowych egzaminów językowych (FCE, CAE, CPE, Zertifikat Deutsch, Zentrale Mittelstufenprufung, TELC)

Od 2003 roku nasza szkoła stanowi Centrum Egzaminacyjne Certyfikatów Europejskich.

Nasze zajęcia odbywają się w samym centrum Bydgoszczy, 3 minuty od Ronda Jagiellonów z możliwością bezpłatnego parkowania w czasie zajęć.

Tysiące osób, które uczestniczyły w naszych kursach i wiernie powracają do nas potwierdzają, iż przyjęte metody i pasja naszych nauczycieli są skuteczne.

Do grona naszych klientów zalicza się także wiele firm na terenie Bydgoszczy.