Metody, supermetody i marketing

Stosujemy najnowocześniejsze metody nauczania, ale tylko takie, które udowodniły swoją skuteczność. Metody, których używamy zostały opracowane przez doświadczonych metodyków, a nie przez specjalistów od sprzedaży obiecujących nadzwyczajne efekty w błyskawicznym czasie bez jakichkolwiek gwarancji! My ponosimy pełna odpowiedzialność za naszą pracę.

Nasza kadra

W naszej szkole pracują szczególnie dobrzy nauczyciele Każdy z nich legitymuje się nie tylko pełnym, wykształceniem filologicznym, ale także, co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu języków. W przypadku większości z nich nauczanie to ich pasja, a nie tylko zawód.

Czy 4 razy szybciej = raz dobrze?

Niejednokrotnie natrafiamy na ogłoszenia kursów, które obiecują rewelacyjne efekty w błyskawicznym czasie. Kto z nas nie chciałby zrobić czegoś np. 4 razy szybiej, lub też uczyć się bez jakiegokolwiek wysiłku? Czy zatem znaleziono cudowny sposób na poznanie języka? Zróbmy prosty eksperyment: czy spotkaliście Państwo w życiu osobę dobrze znająca język obcy, która przyswoiła go sobie używając tych metod? Odpowiedź jest zawsze taka sama...

Nasz sposób na język - metoda komunikatywna

Metoda ta jest najbardziej rozpowszechnioną metodą nauczania języków obcych na całym świecie. Zakłada ona naukę języka w najbardziej naturalny sposób - poprzez uczestnictwo w zajęciach przypominających konkretne sytuacje życiowe. Jednocześnie ucząc się języka w ten sposób nie zaniedbujemy poprawności gramatycznej i wzbogacamy słownictwo o slowa najbardziej użyteczne na każdym poziomie.